VIDEO Bļugera vārtu guvums palīdz "Penguins" izcīnīt uzvaru

Teodors Bļugers un Braiens Bojls
Teodors Bļugers un Braiens Bojls Foto: AFP/SCANPIX

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā otrdien, 18. janvārī, izcīnīja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" vienība.

"Penguins" viesos ar rezultātu 5:3 (0:3, 2:0, 3:0) pārspēja Lasvegasas "Golden Knights".

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 44 sekundes (2:02 mazākumā), izceļoties ar vārtu guvumu. Tāpat latviešu uzbrucēja kontā arī četri spēka paņēmieni, viens bloķēts metiens, viens metiens pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Latviešu uzbrucējs šo maču sāka ceturtajā virknējumā. Ar vārtu guvumu viņš izcēlās otrā perioda vidū, pirmais tiekot pie Braiena Bojla raidītās ripas un metot to tukšos vārtos.

"Penguins" rindās šoreiz ar vārtu guvumiem izcēlās arī Džeisons Zakers, Džeiks Gencels, Sidnijs Krosbijs un Jevgēņijs Malkins.

Pretinieku sastāvā precīzi bija Čendlers Stefensons, Jevgēņijs Dadonovs un Nikolass Rojs.

"Penguins" šobrīd ar 49 punktiem 37 spēlēs ieņem 4. vietu Metropolitēna divīzijā. Savukārt Lasvegasas komanda ar 48 punktiem 39 mačos atrodas Klusā okeāna divīzijas galvgalī.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs naktī uz piektdienu, plkst. 2 tiekoties ar Otavas "Senators".