P, 27.03.2023.

Smags darbs un milzīga slodze: Olga Rajecka atklāj patiesību par "Eolikas" koncertdzīves aizkulisēm

Apollo.lv
Smags darbs un milzīga slodze: Olga Rajecka atklāj patiesību par "Eolikas" koncertdzīves aizkulisēm
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Nav nekāds noslēpums, ka uz skatuves redzamais spožums un tas, kas notiek aizkulisēs, lai šo brīnumu publikai uzburtu, ir divas dažādas lietas. Raidījumā "Pasaki to skaļi" Olga Rajecka un Viktors Zemgals dalās atmiņās par "Eolikas" ziedu laikiem, kad ansamblis regulāri devās koncertturnejās un savāca pilnas zāles klausītāju.

Nezinātājs varētu padomāt, ka šīs turnejas bija kā mūžīgie svētki, taču patiesībā tas bija smags darbs, milzīga slodze, disciplīna un atbildība. Tās ilgušas pusotru, divus mēnešus, un spēlēti pat četri koncerti dienā.

Olga atminas, ka šajā laikā mūziķi redzējuši tikai skatuvi, viesnīcu un autobusu. Galvenais uzdevums visiem bijis palikt veseliem un enerģiskiem, jo koncertiem bija jānotiek, lai tur vai kas, – jo cilvēki taču maksājuši naudu par biļetēm.

"Bija pilnīgi vienalga, esi sieviete vai vīrietis – bija jādzied četri koncerti dienā. Bija viesnīca, autobuss, grimētava un koncertzāle. Mums bija jāsadzīvo un jābūt formā. Boriss Rezņiks vienmēr teica – mūsu uzdevums ir būt veseliem, jo uz mums ir nopirktas biļetes un koncertiem ir jānotiek," "Eolikas" koncertdzīves aizkulisēs ļauj ieskatīties Olga Rajecka.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu