P, 15.08.2022.

Miks Galvanovskis pilda solījumu un uztetovē savas "Eirovīzijas" dziesmas nosaukumu

Apollo.lv
Miks Galvanovskis pilda solījumu un uztetovē savas "Eirovīzijas" dziesmas nosaukumu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7

"Supernovas" finālists Miks Galvanovskis pilda principu - vīrs un vārds. Viņš pārsteidzis savus fanus ar savas dziesmas nosaukuma "I'm just a sinner" tetovējumu. 

"Pagājušā nedēļā dienu pirms "Supernovas" pusfināla es jums apsolīju, ja tikšu finālā, tad uztetovēšu sev uz ķermeņa "I'm just a sinner"," videoklipā sacīja mūziķis. 

Galvanovskis solījumu turēja, un nu viņa roku rotā paša dziesmas nosaukums, ar kuru viņš sestdien, 12. februārī, startēs "Supernovas" finālā un cīnīsies par ceļazīmi uz "Eirovīzijas" dziesmu konkursu. 

Miks Galvanovskis bijis solists grupā "Ne citu rīt". 2016. gadā sāka solo karjeru, piedalījās "Supernova 2017". Miks ir projekta "Jauno mūziķu apvienība" izveidotājs, 2018. gadā izdevis debijas albumu "In Pieces", 2019. gadā sadarbībā ar producentu Reini Briģi – mazalbumu "No 2-5". Mūziķis arī šogad plāno izdot albumu.

10. janvārī sākās balsošana, kurā skatītājiem un klausītājiem bija iespēja izvēlēties Latvijas Televīzijas konkursa "Supernova 2022" septiņpadsmito pusfināla dalībnieku.

Dalībai "Supernova 2022" pusfinālā LTV izveidotā žūrija jau bija izvēlējusies 16 dalībniekus. Skatītāju un klausītāju balsojumam tika izvirzītas 10 nākamās labākās žūrijas izvēlētās konkursa dziesmas un dalībnieki. Miks Galvanovskis, kurš saņēma lielāko sabiedrības atbalstu, pievienojās citiem pusfinālistiem un izcīnīja vietu lielajā finālā. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu