"Barcelona" ar Levandovski sastāvā sezonas pirmajā spēlē paliek "sausā"

Spānijas futbola čempionāta grands "Barcelona" sestdien sezonas pirmajā mačā cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Madrides "Rayo Vallecano".

"Camp Nou" notikušajā mačā barselonieši sāka maču ar Robertu Levandovski uzbrukuma priekšā, taču Minhenes "Bayern" rezultatīvi spēlējušais poļu futbolists vārtus gūt nespēja. Debijas sākumsastāvā piedzīvoja arī Rafinja un Andreass Kristensens.

Pretinieku vārtsargs Stole Dimitrievskis vairākas reizes iesaistījās mačā, bet īpaši bīstamu apdraudējumu viņa sargātajiem vārtiem nebija. 12.minūtē gan Levandovskis ieraidīja bumbu vārtos, taču aizmugures situācijas dēļ rezultāts palika nemainīgs.

Pēdējās minūtēs Marku Andrē ter Štegēnu pārspēja Radamels Falkao, taču ar viņa vārtu guvumus netika ieskaitīts aizmugures dēļ. Pirms tam kompensācijas laikā pēc pārkāpuma pret Falkao savu otro dzelteno kartīti mačā nopelnīja Serhio Buskets un spēles gaitā dominējušie barselonieši noslēdzošās minūtes aizvadīja desmit vīru sastāvā.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta Madrides "Real" komanda.