FOTO un VIDEO ⟩ Stiprās lietusgāzes pamatīgi skārušas Tukumu. Iedzīvotāji ziņo par applūdušām ielām un elektroapgādes traucējumiem

Apollo.lv
Stiprās lietusgāzes pamatīgi skārušas Tukumu. Iedzīvotāji ziņo par applūdušām ielām un elektroapgādes traucējumiem
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no "Twitter" video.

Kopš pirmdienas vakara Kurzemi, Zemgali un lielu daļu Vidzemes skārušas stipras lietusgāzes. Visvairāk nolijis Tukuma apkārtnē, liecina meteoroloģiskā informācija.

Meteorologs un laika ziņu komentētājs Toms Bricis vēsta, ka no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu stacijām visvairāk nolijis Kolkā - 56 milimetri, bet Tukuma apkaimē esošajās neoficiālajās novērojumu stacijās fiksēti 60-70 milimetru nokrišņu.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes meteostacija Pūrē fiksējusi 73 milimetrus, bet netālu no Jaunmoku pils esošie mērinstrumenti pat 76 milimetrus, kas šajā reģionā atbilst visa mēneša klimatiskajai normai. Turklāt Tukuma novadā lietavas vēl turpinās.

Vēl no LVĢMC novērojumu stacijām daudz nokrišņu bijis Rūjienā - 44 milimetri, Saldū 41 milimetrs. Vairāk nekā 30 milimetri nolijuši arī Mērsragā, Priekuļos un Saulkrastu pusē - Skultē.

Lietus appludinājis ielas gan Saldū, gan Tukumā, vietām applūduši arī lauki.

"Ir plūdi, spēcīgi gāž un mājās nav elektrība," "Apollo.lv" norāda aculieciniece.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu