Drīz startēs pašmāju iepazīšanās šovs, kurā dalībnieki uzreiz uzsāks kopdzīvi

Apollo.lv
Drīz startēs pašmāju iepazīšanās šovs, kurā dalībnieki uzreiz uzsāks kopdzīvi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jaunā iepazīšanās šova "Laiks iemīlēties" aizkulises
Foto: Jaunā iepazīšanās šova "Laiks iemīlēties" aizkulises Foto: publicitātes

Pavisam drīz TV ekrānos varēs sekot līdzi jaunajam iepazīšanās šovam "Laiks iemīlēties". Šova dalībnieki uzreiz uzsāks kopdzīvi, lai pēc iespējas ātrāk izprastu savas jūtas. 

Šoreiz viss būs citādi! Šova dalībnieki pirmo reizi satiksies romantiskos apartamentos. Pavadot kopā pirmās 24 stundas, mīlnieki varēs izvēlēties – šķirties vai turpināt šovu. Ja pārim būs vēlēšanās, viņi kopā varēs pavadīt līdz pat četrām dienām, iepazīstot viens otru dažādās sadzīviskās situācijās un, kas zina, varbūt jauniepazītais svešinieks kļūs par jauno sirdsāķīti!

Šovs būs vērsts uz patiesu iepazīšanos, kur pārim iespējams iepazīt vienam otru gan kopīgos piedzīvojumos, gan sadzīviskās situācijās. Dalībnieki gatavos ēst, izklaidēsies, sarunāsies un ko tik vēl ne. Pēc vienas kopā pavadītas diennakts viņi izlems – turpināt kopdzīvi šovā, vai doties katram savā virzienā. Bet mēs visi kopā paskatīsimies, kas notiek īpaši šovam aprīkotā mājā, kurā pārus vēros tikai kameru acis. Šāda intensīva iepazīšanās pieredze būs neaizmirstams piedzīvojums, kuru atcerēties mūžam.

Šova pirmajā sērijā skatītāji varēs iepazīt divus pārus. Ķekavnieks, šoferis Igors satiksies ar liepājnieci, fitnesa treneri Gintu. Savukārt karavīrs Deivids dosies uz aklo randiņu ar pirmsskolas skolotāju Laini. Lai arī pirmajā brīdī Deivids un Laine ir šķietami saderīgs pāris, vakara gaitā atklāsies, ka patiesībā abi ir visai atšķirīgas personības. Bet vai tas būs šķērslis turpināt iepazīšanos? Savukārt Igors ar savu dedzību Gintu neaizbiedēs, bet tieši otrādi – ieinteresēs sarunām un smiekliem. Vai kāds no pāriem izlems turpināt randiņu, vai tomēr pēc kopīgi pavadītas diennakts izlems savus ceļus šķirt?

Skaties jauno iepazīšanās šovu "Laiks iemīlēties" kanālā TV3 no 12. septembra pirmdienās plkst. 21.45, bet nepacietīgākie varēs sekot līdzi šova notikumiem ātrāk nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau no 8. septembra ceturtdienās.

Foto: Jaunā iepazīšanās šova "Laiks iemīlēties" filmēšanas aizkulises

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu