P, 30.01.2023.

VIDEO ⟩ Ārzemju latvietis pārsteigts par "airBaltic" reisā pazaudētās bagāžas stāvokli. Uzņēmums skaidro situāciju

Apollo.lv
Ārzemju latvietis pārsteigts par "airBaltic" reisā pazaudētās bagāžas stāvokli. Uzņēmums skaidro situāciju
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Kadrs no "Bez tabu" video

Zviedrijā dzīvojušajam latvietim Alanam atgriešanās Latvijā ar "airBaltic" reisu izrādījusies par īstu izaicinājumu. Izkāpjot no lidmašīnas Latvijā, vīrietis atskārtis, ka pazaudēta bagāža, tostarp teju pusotru tūkstoti vērtais, īpaši svarīgajam notikumam piemeklētais kāzu uzvalks, ziņo raidījums "Bez tabu".

Alans vasaras sākumā ieradās dzimtenē, lai nosvinētu kāzas. Reģistrētajā bagāžā līdzi bija paņēmis ilgi piemeklēto, teju pusotru tūkstoti vērto uzvalku un citas lietas.

"Tā nu sagadījās, ka mana bagāža tika nozaudēta kaut kur Zviedrijā. Kā sapratu, es nebiju vienīgais, jo bija liela rinda uz vietu, kur vajadzēja parakstīt iesniegumus par nozudušo bagāžu.

Tobrīd Latvijā bija 33 grādi, es biju mētelī, jo Zviedrijā bijā vēsāk. Nebija ne šortu, ne apakšveļas, ne zeķu. Vispār nekā. Līdz ar to vajadzēja iegādāties visu," saka Alans.

Tā kā kāzu datums tuvojās, Alans iegādājās ne tikai pirmās nepieciešamības lietas, bet arī jaunu uzvalku par 750 eiro, kreklu un kaklasaiti par 150 eiro. Alans neplānoti iztērējis 1400 eiro, pirkumus spējīgs pierādīt ar čekiem. Uzskata, ka šo naudas summu ir tiesīgs atgūt no "airBaltic", tāpēc uzrunājis uzņēmumu, pieprasot samaksāt viņam šo naudas summu.

Kad visas lietas jau bija iegādātas, neilgi pirms gredzenu mīšanas ar viņu sazinājās "airBaltic", paziņojot, ka bagāža atradusies, un pusotru dienu pirms kāzām atdeva somu Alanam. Somas saturs gan bija bojāts – slapjš, drēbes klāja mitruma traipi.

Lidsabiedrība atvainojusies Alanam, bet noraidījusi prasību, piedāvājot izvēlēties vai nu 30 eiro kompensāciju par pirmās nepieciešamības preču iegādi bagāžas gaidīšanas laikā, vai dāvanu karti 53 EUR vērtībā, kuru var izmantot biļešu iegādei.

Plašāku "airBaltic" un Patērētāju tiesību aizsardzības centra komentāru skaties "Bez tabu" sižetā:

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu