O, 31.01.2023.

Una Ulme trešo reizi iestūrējusi laulības ostā

Apollo.lv
Una Ulme trešo reizi iestūrējusi laulības ostā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Instagram/ unaulme

TV personība, žurnāliste un grāmatas "Skaistumam nav gadu autore" Una Ulme pēc 12 gadu kopdzīves ar Gaiti Burbu mijuši laulības gredzenus, vēsta kanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Kad viņas satiekas" paustais.

"12 gadi kopā, un, jā, es to vēlējos. Likās, ka būtu jāsper tas nākamais solis. Tas ir foršs uzrāviens attiecībās," par vēlmi apprecēties stāsta Ulme.

Ulme bijusi iniciatore šim solim, viņa pastāsta, ka mīļotajam skaidri likusi noprast par savu vēlmi: "Man ir bijusi situācija, kad es Gaiti bildinu pa jokam; tādā veidā es centos viņam dot mājienus, bet tas īpaši nenostrādāja. Tad es liku viņam skaidri noprast, ka es gaidu šo bildinājumu. 

Šīs lietas vīriešiem ir jāsaka. 

Vīrieši, iespējams, nesaprot, kāpēc to vajag. Un ej nu sazini, varbūt vīrieši arī šaubās."

Ulme domā, ka kāzu nakts varētu būt tā reize, kad izpaliek intīmā tuvība pārlieku lielā stresa dēļ. Tomēr pauž, ka kāzu nakts ir īpaša nakts, jo "tāda taču vairs nebūs. Vajag novērtēt tā mirkļa būtību un tvert to burvību!"

Raidījums tika filmēts īsi pirms lielās dienas. Viņa pastāstīja, kā tā noritēs: "Man nebūs nekādu tradīciju. Šī tomēr ir trešā reize, kad precos. Šīs būs absolūti netradicionālas kāzas, bez jebkādām ēverģēlībām."

Viņa arī pastāstīja, kas, viņasprāt, mainās pēc kāzām: "Tas attiecībām iedod otro elpu. 12 gadi ir daudz, kaut kādā ziņā iestājas arī rutīna. Man ir nenormāls pacēlums, es lidoju, esmu uzplaukusi kā sieviete. Es tagad saprotu, kāpēc man to vajadzēja, jo šis brīdis, ir tik īpašs priekš manis, un partneris jau to lieliski jūt. Un no tā, ka man ir labi, arī viņam ir labi."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Una Ulme (@unaulme)

"Apollo.lv" jau iepriekš vēstīja, ka Una ar veikalu tīkla "Idille" un restorāna "Buržujs" īpašnieku Gaiti ir kopā jau 12 gadus. Šīs ir Ulmes trešās kāzas. Ulmes pirmais vīrs bija Roberts Krūmiņš, laulībā ar kuru dzima dēls Reinis Krūmiņš, savukārt otro laulību viņa slēdza ar Ingaru Silu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu