O, 29.11.2022.

Aktrise Lidija Pupure par nelaiķes lomu: Neslēpšu, piekrist šādai lomai manā vecumā bija izaicinoši

Apollo.lv
Aktrise Lidija Pupure par nelaiķes lomu: Neslēpšu, piekrist šādai lomai manā vecumā bija izaicinoši
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Režisores Elzas Gaujas debijas spēlfilmā "Mamma vēl smaida" tautā mīlētajai aktrisei Lidijai Pupurei bija jāiejūtas neparastā lomā – jātēlo Somijā mirusī mamma, kuru meitas ar auto cenšas atgādāt uz Latviju. Vairāk par lomu aktrise stāsta izdevumam "Privātā Dzīve".

"Mamma vēl smaida" ir ceļa filma / road movie ar melnās komēdijas elementiem, kurā ar smaidu runā par aktuālu tēmu — pasaulē izkaisītu tuvinieku attiecībām.

Stāsta centrā ir trīs māsas - Anta Aizupe, Baiba Broka un Daiga Kažociņa, kuras nesarunājas jau gadiem. Piepeši viņas spiestas vienā busiņā nelegāli šķērsot pusi Eiropas kopā ar savu tikko mirušo māmiņu. Māsas mirušo māti viņas ved kastē uz veca sagrabējuša busiņa jumta.

Mātes loma tikusi aktrisei Lidijai Pupurei, kas februārī nosvinēja 80. jubileju.

"Neslēpšu, piekrist šādai lomai manā vecumā bija izaicinoši, bet bija to vērts, jo filma ir sanākusi patiešām laba," atklāta ir Lidija.

"Es šai lomai piekritu tikai tāpēc, ka scenārijs bija tāds, kāds bija, un visi mani kolēģi notēloja brīnišķīgi," teic Pupure.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka no 30. septembra šis stāsts ir redzams uz lielajiem kinoekrāniem – trīs māsas un mamma režisores Elzas Gaujas debijas spēlfilmā "Mamma vēl smaida" ar spožu aktrišu ansambli; māsu lomās - Anta Aizupe, Baiba Broka un Daiga Kažociņa.

Šis patiesos notikumos balstītais stāsts dzirdēts dažādās versijās — vienā no tām mammīte tiek pārvietota kontrabasa futrālī, citā interpretācijā — ietīta paklāja rullī; savukārt Elzas Gaujas versiju par šādu avantūru ir jau iespējams noskatīties kinoteātros visā Latvijā.

Foto: Filmas "Mamma vēl smaida" uzņemšana

Vairāk lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 4. oktobra numurā!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu