Divi Zodiaka zīmju pāri, kuriem lemta mūžīga mīlestība

Apollo.lv
Divi Zodiaka zīmju pāri, kuriem lemta mūžīga mīlestība
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: 4 PM production/Shutterstock

Astrologi nosauc divus Zodiaka zīmju pārus, kuriem ir lemts uzzināt patiesās mīlestības lielāko noslēpumu. Ja vien viņi visu nesabojās.

Astrologi uzskata, ka šiem pāriem ir tik spēcīgs potenciāls, ka viņiem ir ļoti jācenšas, lai satiekoties nekļūtu patiesi laimīgi.

Jaunava un Ūdensvīrs

Gan Jaunavai, gan Ūdensvīram ir vienāda attieksme pret dzīvi, viņi uztver notiekošo un risina problēmas. Pašas zvaigznes viņus mudina satikties. Ūdensvīri nevar pretoties Jaunavas zīmē dzimušo pievilcībai – viņiem patīk viņu ieskats, gudrā attieksme pret dzīvi, tieksme uz kārtību un regularitāti.

Jaunavas ļoti labi zina, kā rīkoties ar Ūdensvīru.

Galvenais Jaunavām ir šo mūžīgo sapņotāju neizsmiet, nekritizēt un nelamāt. Jā, tā ir mūžsena patiesība: pretstati piesaista. Turklāt gan Ūdensvīram, gan Jaunavai patīk intelektuālas diskusijas. Viņus interesē jaunas idejas un koncepcijas, tāpēc šim pārim pietiks tēmu sarunām teju visa mūža garumā.

Viņi nebaidās no smagiem dzīves periodiem. Tiesa, ja Ūdensvīrs nodarbosies ar savu iecienīto nodarbi – mācīt dzīvot, Jaunava var sadusmoties. Bet vai tādi sīkumi var viņus izšķirt? Tas viss ir atkarīgs no katra partnera gudrības un līdzsvarotības.

Lauva un Svari

Astrologi uzskata, ka šis ir interesantākais pāris – par viņiem varētu pat uzņemt filmu!

Lepnā Lauva no sirds izbaudīs mīlestību, ar kuru Svari ir tik dāsni. Tomēr nav tik vienkārši, jo arī Svariem ar savas individualitātes un pašcieņas apzināšanos viss ir kārtībā – viņi mīl nevis tāpēc, ka viņus aizrauj Lauva, bet gan tāpēc, ka viņi tā nolēma. Tā ir viņu izvēle!

Šo Zodiaka zīmju pārstāvji var būt ļoti sirsnīgi un maigi, un jebkurā kompānijā viņu acis ir vērstas vienam uz otru.

Starp citu, gan Lauvām, gan Svariem patīk ballītes un krāšņa dzīve visās tās izpausmēs - viņi mīl un prot baudīt kompāniju, uzmanību, skaistumu. Tāpēc starp viņiem nekad nebūs greizsirdības un konfliktu.

Svari, kā zināms, ir privātīpašnieciski un to īpaši neslēpj. Bet šis numurs nedarbosies ar Lauvu - viņam pašam patīk dominēt un visu izlemt, tāpēc viņš pat nepievērsīs uzmanību šādam sīkumam.

Vērtīgākais šajā savienībā ir tas, ka gan Lauva, gan Svari prot un mīl sazināties – tas ir galvenais viņu attiecību potenciālā ilguma noslēpums.

Tātad mūžīga mīlestība viņiem ir garantēta – lai kādas problēmas vai pārpratumi rastos, viņi tās ātri izrunās, atrisinās.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu