VIDEO Policija Valmieras novadā aptur autovadītāju, kurš braucis ar 185 km/h

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas inspektori trešdien, 2. novembrī, apturējuši kādu steidzīgu šoferi Plāņu pagastā.

2. novembrī ap plkst. 10.00, pildot dienesta pienākumus, Valmieras novadā, Plāņu pagastā, uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 100. kilometrā fiksēja "Audi" markas automašīnu, kas traucās ar ātrumu 185 kilometri stundā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Pārbaudot automašīnas vadītāju, policisti konstatēja, ka pie "Audi" stūres sēdies 1987. gadā dzimis vīrietis.

Ņemot vērā mērierīces radara pieļaujamo kļūdu, minimāli iespējamais braukšanas ātrums bija 179 km/h.

Par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu policijā tika sākts administratīvā pārkāpuma process, un 1987. gadā dzimušajam autovadītājam par pārkāpumu piemērots naudas sods 360 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Video: Steidzīgais šoferis Plāņu pagastā

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu