Pk, 3.02.2023.

Trīs skopākās Zodiaka zīmes

Apollo.lv
Trīs skopākās Zodiaka zīmes
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: pathdoc/Shutterstock

Astrologi nosauc trīs Zodiaka zīmes, kurām ir ļoti svarīgi būt finansiāli nodrošinātām. Šīs Zodiaka zīmēm gan ne pārāk patīk dalīties ar citiem savos finansiālajos panākumos. 

AUNS

Šīs zīmes pārstāvji ir diezgan spītīgi, kas ir milzīgs pluss. Pateicoties šai rakstura iezīmei, viņiem izdodas sasniegt savus mērķus. Parasti viņi ir impulsīvi, kaprīzi, nepacietīgi. Šādi cilvēki spēj ātri nonākt līdz finišam. Nauda viņiem ir labs stimuls. Tieši finanses viņi uzskata par labāko līdzekli mērķu sasniegšanai. Auni ir arī mantkārīgi. Viņi draudzējas tikai ar "īstajiem" cilvēkiem. Auni cenšas izvairīties no iepazīšanās ar tiem, kas varētu no viņiem izvilkt naudu.

LAUVA

Šiem cilvēkiem nepieciešama aprūpe, kas ļaus viņiem gūt panākumus dzīvē, uzplaukt. Lauvām patīk slava un uzmanība. Lai saglabātu savu individualitāti, viņiem ir nepieciešami līdzekļi. Šie cilvēki parasti ir mantkārīgi, bet tas notiek ar savtīgiem nodomiem. Viņi ir ļoti taupīgi, rūpīgi ietaupa naudu. Protams, Lauvām patīk tērēt naudu sev, bet ne citiem.

MEŽĀZIS

Šīs zīmes pārstāvji ir noslēpumaini. Mežāzi diez vai var saukt par alkatīgu. Viņiem vairāk būtu piemērots vārds ekonomisks. Tas viss ir nepieciešams, lai sasniegtu savus sapņus. Viņiem nepatīk dalīties ar to, ko viņiem izdevies nopelnīt pašiem. Mežāzis nekad neņems svešu naudu, un viņš nekad nedos savējo.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu