VIDEO un FOTO ⟩ Spoži uzmirdzējusi Rīgas galvenā Ziemassvētku egle. Pasākumu apmeklējuši vairāki tūkstoši cilvēku

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Pirmajā Adventē, 27. novembrī, Doma laukumā tika iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle. Uz pasākumu ieradās vairāki tūkstoši cilvēku. 

Rīgas galveno Ziemassvētku egli Doma laukumā iededza bērnu un jauniešu vokālais ansamblis "Kolibri", savukārt Rīgas mērs Mārtiņš Staķis klātesošos uzrunāja ar video starpniecību.

Arī, piemēram, Ogrē Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums svētdien bija ļoti plaši apmeklēts.

Jau vēstīts, ka svētdien plkst. 17 Doma laukumā tika iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle.

FOTO: Doma laukumā iemirdzas Rīgas galvenā Ziemassvētku egle

Tāpat ziņots, ka pēc divu gadu pārtraukuma svētdien Doma laukumā oficiāli durvis vēra tradicionālais Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš.

Tirdziņš darbosies līdz 1. janvārim, un tajā varēs iegādāties dāvanas, sajust Ziemassvētku atmosfēru un baudīt kultūras programmu.

Doma laukuma tirdziņā darbosies vairāk nekā 80 tirgotāju, amatnieku, mājražotāju un rokdarbnieku, kas piedāvās iegādāties gan Ziemassvētku dāvanas, gan nobaudīt ēdienus un dzērienus.

Latvijas amatnieki piedāvās dažādus vietējos darinājumus - rotas, rotaļlietas, aitādas izstrādājumus, adījumus, stikla izstrādājumus, sveces, produkciju no bišu vaska, ēdamas un dzeramas dāvanas un suvenīrus.

Līdztekus tradicionālajiem svētku ēdieniem un dzērieniem - piparkūkām, grauzdētām mandelēm, pelēkajiem zirņiem, štovētiem kāpostiem un karstvīna - būs baudāmi arī tādi ēdieni un dzērieni kā plovs, borščs, beļģu vafeles, pildītas pankūkas, Latvijā ražoti vīni.

Tirdziņā būs sastopams arī Ziemassvētku vecītis un rūķi.

Foto: Ziemassvētku Tirdziņš Doma laukumā

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu