Pk, 3.02.2023.

FOTO ⟩ No Rīgas uz Krieviju aizbēgušais propagandists Lielvārdes Ziemassvētku eglītē "saskata" nacistu simbolus

Apollo.lv
No Rīgas uz Krieviju aizbēgušais propagandists Lielvārdes Ziemassvētku eglītē "saskata" nacistu simbolus
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6
Foto: Ogres Novads.

Krievijā dzīvojošais propagandas mediju "Rossija segodņa" un "Sputņik" žurnālists Aleksejs Stefanovs, kurš agrāk darbojās arī Rīgā, Lielvārdes Ziemassvētku eglītē saskatījis nacisma simbolus, liecina propagandista publikācija.

Publikācijā viņš vēsta: "Nekas pārsteidzošs. Tikai Latvijas pilsēta Lielvārde, Ogres novadā, no kuras sākās padomju pieminekļu nojaukšana, un parastā nacistu Ziemassvētku eglīte.

Foto: ekrānuzņēmums.

Jā, jā, tagad atnāks senlatviešu simbola aizstāvji, nosauks par ugunskrustu un teiks, ka es neko nesaprotu no vēstures (..)."

Kā vēstīts, 27. novembrī daudzviet Ogres novadā tika iedegtas svētku egles un Ziemassvētku rotājumi. Šogad Ogres novadā līdz ar jau esošajiem ir uzstādīti trīs jauni "December Design" oriģināldizaina vides objekti – "Lielvārdes josta un egle" Lielvārdē, "Saule" Ķegumā un "Gaismas grāmata" Ikšķilē.

Svētku eglītes 27. novembrī tika iedegtas arī Tomē, Rembatē, Birzgalē, Taurupē un Krapē.

Arī šogad Ogres novads izceļas ar īpaši skaistiem rotājumiem – kā vēsta informācija Ogres novada pašvaldības mājaslapā, novadā pie baznīcām iedegtas 24 izgaismotas lielformāta eņģeļu dekorācijas, veidojot gaismas ceļu uz dievnamiem, izgaismota 3D konstrukcija "Egle" Ogrē un "Kariete" ar diviem zirgiem Mālkalnes prospektā, 20 lielo un 17 mazo bumbu dekorācijas Brīvības ielas liepu alejā; dekorācija "Laimīgu jauno gadu" un citi rotājumi.

Turklāt šogad uz svētku laiku uzstādīti trīs jauni oriģināldizaina vides objekti – "Lielvārdes josta un egle" Lielvārdē, "Saule" Ķegumā un "Gaismas grāmata" Ikšķilē.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu