Daugaviņš gūst vārtus zaudētā Vācijas čempionāta spēlē

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš.
Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš. Foto: Iserlohn Roosters/Twitter.com

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš svētdien, 8. janvārī, Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem mazākumā, tomēr Izerlonas "Roosters" piedzīvoja neveiksmi pagarinājumā.

"Roosters" izbraukumā ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Volfsburgas "Grizzlys" vienībai.

Daugaviņš guva vārtus pirmās trešdaļas pēdējā minūtē, kad raidīja ripu pretinieku vārtos pēc Emīla Puarjē un Ibēra Labrī piespēlēm un panāca 2:1 viesu komandas labā.

Mājiniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu mazāk nekā divas minūtes līdz pamatlaika beigām un pagarinājumā Džordanam Marejam vajadzēja tikai 37 sekundes, lai gūtu "Grizzlys" uzvaru nesošos vārtus.

Daugaviņš šajā mačā uz ledus bija 18 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā uzvarēja vienā iemetienā, izpildīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Turnīra tabulā "Roosters" ar 54 punktiem 38 spēlēs ierindojas desmitajā vietā, bet Mika Indraša pārstāvētā "Wild Wings" ar 48 izcīnītiem punktiem ir 12. vietā 15 komandu konkurencē.