T, 29.03.2023.

Trešdienas horoskops: 8. februāris

Trešdienas horoskops: 8. februāris
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: New Africa/Shutterstock

Horoskopi trešdienai, 8. februārim. 

AUNS

Radīsies vēlme apliecināt savu neatkarību un diezgan grūti pieņemt atšķirīgus viedokļus. Koncentrējies uz mērķi un uzticies sev, pieņemsi pareizos lēmumus.

VĒRSIS

Kolēģi novērtēs tavas līdera dotības. Izmanto iespējas uzņemties vadību un organizēt procesus. Esi pozitīvs un optimistisks, tad cilvēki labprāt sadarbosies.

DVĪŅI

Šodien nevajadzētu veikt kādas kardinālas pārmaiņas darbā vai dzīvē. Rosies ierastajā lauciņā un sadarbojies ar cilvēkiem, kas jau labi zināmi un ieguvuši tavu uzticību.

VĒZIS

Aktīva diena: daudz tālruņa zvanu, komunikācija čatos un lietišķas tikšanās. Ieklausies apkārtējo viedokļos un izvairies no strīdiem. Ieklausies intuīcijā un paliec uzticīgs savām vērtībām.

LAUVA

Finansiālais stāvoklis var radīt nelielas bažas, tāpēc koncentrējies uz sava budžeta plānošanu un ar naudu rīkojies apdomīgi. Darbā jārāda citiem priekšzīme. Augsta atbildības sajūta.

JAUNAVA

Svarīgs emocionālais stāvoklis un cilvēciskās attiecības. Varbūt darbā nevajag visu pēc plāna un priekšrakstiem, bet jāatstāj vieta arī brīvai improvizācijai.

SVARI

Strādāsi ar iedvesmu un viss ies no rokas. Radošas idejas un iespējas nopelnīt vairāk nekā līdz šim. Esi atvērts jaunai pieredzei un izaugsmes iespējām.

SKORPIONS

Izvairies no impulsīvu lēmumu pieņemšanas tēmās, kas skar sadarbību. Ja risināmi kādi nopietni jautājumi, tad lēnām, pamazām. Noteikti jāuzklausa visi viedokļi.

STRĒLNIEKS

Spēcīga vēlme apliecināt savu individualitāti un parādīt savus talantus. Izmanto iespējas paspīdēt ar idejām un zināšanām. Saņemsi komplimentus, tikai – nekļūsti iedomīgs.

MEŽĀZIS

Darbā būsi precīzs un pievērsīsi uzmanību detaļām. Izmanto šo talantu, lai atrisinātu svarīgus uzdevumus. Un neļaujies kārdinājumam izmantot vieglākos ceļus.

ŪDENSVĪRS

Spēcīga vēlme meklēt harmoniju un līdzsvaru attiecībās – gan darba vidē, gan privātajā dzīvē. Izmantojot savas diplomāta dotības, ir iespējas atrisināt dažādus konfliktus.

ZIVIS

Vēlme iedziļināties dažādos dzīves procesos un izpētīt savas dziļākās vēlmes. Uzticies intuīcijai un neļaujies kārdinājumam kaut ko izdarīt virspusēji – tikai tā, lai būtu izdarīts.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu