Bukarta pārstāvētā "Ridera" piedzīvo neveiksmi Čehijas hokeja čempionāta pusfināla mačā

Roberts Bukarts
Roberts Bukarts Foto: Petr Kotala

Latvijas uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" sestdien piedzīvoja neveiksmi Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla trešajā spēlē.

"Ridera" izbraukumā ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) piekāpās Hradeckrālovas "Mountfield", kas sērijā līdz četrām panāca 3-0.

Bukarts šajā mačā uz ledus 18 minūtes un sešas sekundes, no kurām nepilnas divas minūtes spēlēja vairākumā, un trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Otrā pusfinālā, kurā tiekas Latvijas aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" un Pardubices "Dynamo", sērijā līdz četrām uzvarām ir neizšķirts 2-2.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.