Iznīcināti visi uz Kijivu tēmētie trieciendroni

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Shahed drons.
Shahed drons. Foto: Shutterstock

Naktī uz 11. jūliju Ukrainas pretgaisa aizsardzība iznīcinājusi visus Krievijas trieciendronus, kas virzījās uz Kijivu, paziņoja Kijivas pilsētas kara administrācijas vadītājs Serhijs Popko.

"Ienaidnieks jau otro reizi šomēnes no gaisa uzbruka Kijivai. Saskaņā ar provizoriskajām ziņām, tāpat kā jūlija sākumā, ienaidnieks izmantoja [trieciendronus] "Shahed"," platformā "Telegram" pavēstīja Popko.

"Irānā [ražotie] droni tika palaisti no dienvidu virziena, iespējams, no Krievijas Krasnodaras novada," norādīja Popko..

"Mūsu pretgaisa aizsardzības spēki iznīcināja visus konstatētos gaisa mērķus, kas virzījās Kijevas virzienā," piebilda Kijivas kara administrācijas vadītājs.

Popko paziņojumā nav minēts iznīcināto trieciendronu skaits.

Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz otrdienas rītam sasnieguši 235 020 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Saskaņā ar ģenerālštāba datiem diennakts laikā iznīcināti 540 iebrucēji.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma pagājušā gada 24.februārī Krievija zaudējusi 4089 tankus, 7983 bruņutransportierus, 4385 lielgabalus, 672 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 414 zenītartilērijas iekārtas, 315 lidmašīnas, 310 helikopterus, 3693 bezpilota lidaparātus, 1271 spārnoto raķeti, 6966 automobiļus un autocisternas, 18 kuģus un ātrlaivas, kā arī 640 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu