VIDEO Siliņš pēdējā sekundē realizē uzvaras metienu Polijas līgas spēlē

Ojārs Siliņš.
Ojārs Siliņš. Foto: vtb-league.com

Ojārs Siliņš pēc Aigara Šķēles piespēles svētdien Polijas basketbola čempionāta mača pēdējā sekundē realizēja uzvaras metienu.

Latviešu pārstāvētā Ostrovas Velkopolskas "Arged BM Stal" komanda mājās ar rezultātu 103:102 (25:23, 23:27, 26:19, 20:25, 9:8) papildlaikā uzvarēja Dombrovas Gurņičas MKS.

Kad līdz papildlaika beigām bija palikusi viena sekunde, Šķēle no auta piespēlēja bumbu soda laukumā ieskrējušajam Siliņam, kurš ar metienu pāri sedzēja rokām panāca 103:102, atnesdams mājiniekiem uzvaru.

Šķēle nepilnās 35 minūtēs guva 23 punktus, atdeva desmit rezultatīvas piespēles un izcīnīja četras atlēkušās bumbas, bet Siliņš 28 minūtēs guva desmit punktus un arī izcīnīja četras bumbas zem groziem. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Arūns Mikalausks.

Siliņa un Šķēles pārstāvētā komanda ar piecām uzvarām deviņās spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu.