Ābols gūst vārtus uzvarētā Zviedrijas čempionāta spēlē

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: instagram.com/roglebk

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols 26. novembrī izcēlās ar precīzu metienu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē un palīdzēja Engelholmas "Rogle" izcīnīt uzvaru.

"Rogle" viesos ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pārspēja "Malmo".

Ābols guva uzvarētāju trešos vārtus otrā perioda ievadā. Viņš kopā šajā mačā uz ledus bija 16 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā atzīmējās statistikā ar diviem spēka paņēmieniem, trīs metieniem pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no 13 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK ar 35 punktiem 20 spēlēs turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas "MoDo" ar 30 punktiem ir desmitā, bet "Rogle" ar 30 punktiem 14 komandu konkurencē ierindojas 11.pozīcijā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.