Bijušais RFS futbolists Iličs debitē Francijas augstākajā līgā

Andrejs Iličs
Andrejs Iličs Foto: Sanita Ieva Sparāne

Iepriekšējos divus gadus Latvijas futbola virslīgas komandā RFS spēlējušais serbu uzbrucējs Andrejs Iličs svētdien "Lille" sastāvā debitēja Francijas augstākajā līgā, laukumā dodoties uz maiņu.

23 gadus vecais serbu centra uzbrucējs šonedēļ uz Lilles klubu pārcēlās no Norvēģijas komandas Oslo "Valerenga", kurai pievienojās vien augustā, kad pameta RFS. Latvijas komandā Iličs bija kopš 2021.gada septembra.

Svētdien Iličs laukumā devās 83.minūtē, kad "Lille" pie rezultāta 4:0 veica pēdējo, piekto maiņu. Lilles vienība turnīra pastarīti "Clermont" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 4:0 (4:0).

Visus četrus vārtus laukuma saimnieki guva pirmajā puslaikā pusstundas laikā, divreiz izceļoties Džonatanam Deividam, bet pa reizei bumbu tīklā sitot Benžamēnam Andrē un Edonam Žegrovam.

"Lille" Francijas čempionātā ar 35 punktiem 20 spēlēs ieņem trešo vietu.