ŅEM VĒRĀ ⟩ Rīgā ievieš izmaiņas vairāku autobusu maršrutos Slokas ielas remontdarbu dēļ

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Lita Millere/LETA

Turpinoties tramvaja sliežu, apakšzemes komunikāciju, kā arī citiem infrastruktūras pārbūves darbiem Slokas ielā, no 12. februāra izmaiņas 30., 37., 41. un 54. autobusa maršrutā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".

Uz būvdarbu laiku, tiks slēgta transporta līdzekļu kustība Slokas ielas posmā no Kalnciema ielas līdz Jūrmalas gatvei virzienā uz Jūrmalas gatvi. Līdz ar to autobusi virzienā uz Daugavgrīvu, Imantu un Voleriem kursēs pa apvedceļiem.

30. autobuss virzienā uz Daugavgrīvu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu.

Maršruts neapkalpos pieturas "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsies pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

37., 41. autobuss virzienā uz Imantu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu, Jūrmalas gatvi un tālāk pa maršrutu.

Maršruti neapkalpos pieturu "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsies pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

54. autobuss virzienā uz Voleriem kursēs pa maršrutu līdz Slokas ielai, tālāk pa Slokas ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu.

Maršruts neapkalpos pieturas "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsies pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu