FOTO UN VIDEO ⟩ Ukrainas atbalsta pasākumā pie Brīvības pieminekļa pulcējas simtiem cilvēku

Papildināts 17:03, 24. februāris, 2024
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Rīgā cilvēki pie Brīvības pieminekļa pulcējas Ukrainas atbalsta pasākumā
Rīgā cilvēki pie Brīvības pieminekļa pulcējas Ukrainas atbalsta pasākumā Foto: Justs Kravalis/TVNET GRUPA

Rīgā pie Brīvības pieminekļa sestdien, 24. februārī, pulcējušies vairāki simti cilvēku Ukrainas, kur jau otro gadu plosās pilna mēroga karš, atbalstam. Aicinām noskatīties video atskatu no pasākuma. 

Video: TVNET reportāža no Brīvības pieminekļa

Apmeklētājiem līdz ir Ukrainas karogi, lentītes Ukrainas karoga krāsās, kā arī plakāti, paužot nosodījumu Krievijas agresijai un aicinot atbalstīt mieru Ukrainā.

Tāpat pasākuma laikā apmeklētāji aicināti ziedot Ukrainas atbalstam, kā arī piedalīties ierakumu sveču veidošanas darbnīcās.

Vienlaikus pāris desmiti cilvēku sestdien bija pulcējušies arī iepretim Ukrainas un Krievijas vēstniecībām, kur tika dziedāta Ukrainas

himna, kā arī izkliegti slavas saucieni Ukrainas karavīriem.

Jau vēstīts, ka sestdien Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā otrajā gadadienā Rīgā notiks vairāki Ukrainas atbalsta pasākumi. Tostarp pie Brīvības pieminekļa notiek mītiņš "Kopā līdz uzvarai!".

Līdztekus, godinot Ukrainu un pieminot karā kritušos, sestdien plkst.15 Rīgas Domā notiks dievkalpojums, Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā plkst.18.30 notiks labdarības koncerts "Kopā ar Ukrainu", savukārt no plkst.17.30 līdz 18.30 Rīgā notiks piemiņas un atbalsta akcija "Gaismas ceļš Ukrainai".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām