Ukraiņiem izdevies notriekt visus desmit dronus, ko okupanti naktī raidījuši uz Ukrainu

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Anelo/Shutterstock

Ukrainas pretgaisa aizsardzības spēki notriekuši visus desmit dronus "Shahed", ko naktī uz trešdienu, 28. februāri, uz Ukrainu raidījusi Krievija, platformā "Telegram" pavēstīja Ukrainas Gaisa spēki.

"Naktī uz 2024.gada 28.februāri ienaidnieks no okupētā Doneckas apgabala uzbruka ar vadāmajām zenītraķetēm S-300 un no Primorskoahtarskas, Krievijas Federācijā, ar desmit trieciendroniem "Shahed"," teikts ziņojumā.

Odesas un Mikolajivas apgabalu robežās iznīcināti visi desmit Krievijas palaistie droni "Shahed", norādīja Gaisa spēki.

"Naktī krievi uzbruka dienvidu reģioniem ar "Shahed-131/136" kamikadzes droniem. No Melnās jūras akvatorijas ienaidnieks raidīja uzbrukuma dronus uz Mikolajivas un Odesas apgabaliem. Pretgaisa aizsardzības vienības 1,5 stundas intensīvi atvairīja šo uzbrukumu. Lielākā daļa "Shahed" tika notriekti virs jūras: viens Mikolajivas apgabalā, deviņi Odesas apgabalā," teikts ziņojumā.

Viena drona atlūzas sabojāja transformatoru vienā no kritiskās infrastruktūras objektiem Odesas rūpniecības zonā, kā rezultātā izcēlās īssavienojums un ugunsgrēks. Ugunsgrēks tika nekavējoties likvidēts, cietušo nav, paziņoja armija.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu