Samaras apgabalā Krievijā noticis sprādziens. Bojāts dzelzceļa tilts

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: X/nexta_TV

Krievijas Samaras apgabalā sprādzienā bojāts dzelzceļa tilts pār Čapajevkas upi, ziņo telegrammu kanāli "Baza" un "Mash", bet vietējais izdevums "63.ru" raksta, ka uz dzelzceļa līnijas Zvezda-Čapajevska noticis sprādziens.

Kā ziņo telegrammas kanāls "112", bojātas tilta metāla konstrukcijas un nožogojumi. Sākotnējā informācija liecina, ka betona balsts nav bojāts, vēsta "Baza". Sprādziena vieta ir norobežota, un tur, kā ziņo "63.ru", strādā Nacionālās gvardes virsnieki un sapieri.

Bezenčukas rajona Vienotajā dežūrdispečerdienestā aģentūrai "RIA Novosti" pastāstīja, ka pie dzelzceļa pārbrauktuves Zvezda-Čapajevska noticis sprādziens.

Incidenta rezultātā tika aizkavēti trīs pasažieru vilcieni, kas brauca no Maskavas, un viens elektrovilciens. Cietušo nav, sliežu ceļi ir neskarti, apgalvo "112". Oficiāli netiek ziņots par cietušajiem.

Ukrainas izlūkdienests apstiprinājis mēģinājumu uzspridzināt dzelzceļa tiltu pār Čapajevkas upi Samaras apgabalā.

"Krievija izmantoja dzelzceļa līniju, lai pārvadātu militārās kravas, tostarp munīciju, ko ražo "Polimer" rūpnīca Čapajevkas pilsētā Samaras apgabalā," paziņoja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde (HUR).

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu