"Tevi paglābj tikai tie cilvēki, kas tevi saprot." Jānis Paukštello atklāti par savu veselību

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktieris Jānis Paukštello
Aktieris Jānis Paukštello Foto: Sintija Zandersone/LETA

Aktieris un dziedātājs Jānis Paukštello pavisam nesen viesojās "Radio SWH" raidījumā "Ar dziesmu par dzīvi", kur atklāti dalījās par savām veselības likstām un izteica pateicību gan ārstiem, gan ģimenei par rūpēm smagākajos dzīves posmos.

Uz jautājumu, kas spēj palīdzēt, kad jācīnās pašam ar savu raksturu, Paukštello atbild, ka tad viņam jārunā ļoti nopietni:

"Var palīdzēt tikai tev mīļie cilvēki un cilvēki, kas tev tic, un tādi man ir apkārt.

Piemēram, manās bēdās neviens nevar labāk zināt par manu ģimenes ārsti un vēl dakteri Skaidu, ja jūs zināt, kas viņa ir. Viņa zina, ko darīt. Es atklāti pasaku, un īstenībā – tas jau ir garām."

Aktieris ir pateicīgs vairākiem dakteriem, kas viņam palīdzējuši smagos brīžos. "Malzubris, kas izglāba manu kāju. Dakteris Gibners, kas man operēja mugurkaulu," atminas Paukštello.

"Es biju "Vaivaros", viņš teica: "Ko tu te dari?" Aizveda mani uz slimnīcu, viņš teica: "Tev ir jātaisa operācija." Daktere Smirnova to ar rokām sataustīja: "Jāni, tev ir čupā – tev nav ceturtā skriemeļa, vispār nav. Labi, ka nervi nav pušu.""

Viņš turpina: "Tās ir tādas nopietnas lietas, bet tevi paglābj tikai tie cilvēki, kas tevi saprot. Ir lietas, kuras ir garām. Nu un tie vēl vārās savā zupā, un tu viņiem tāpat nevari pierādīt neko, ka tu desmit gadus gribi, lai viņi saprot, viņi tāpat nesaprot." 

Uz Vaikules teikto, ka, piemēram, Raimonds Pauls 26 gadu vecumā sapratis, ka alkohols bendē viņa dzīvi, tāpēc no tā atteicies, un kāda īpašība to varētu pamudināt darīt, Paukštello piekrīt, ka tā daudziem esot, un uzsver: "Man nav vairs problēmu."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka pērn vasarā Jāņa sieva Elīna Paukštello pastāstīja, ar kādām veselības problēmām māksliniekam nākas sadzīvot. "Daudzi jau, iespējams, nezina, ka Jānim ir saskrūvēta mugura un arī kāja ir sadakterēta, tādēļ jānēsā speciāli ortopēdiskie apavi. Tas ir diezgan sarežģīti, tā nav tikai vienkārši sastiepta mugura," pastāstīja Elīna.

Pilnu raidījuma ierakstu vari noklausīties šeit!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu