VIDEO Bļugers rezultatīvi piespēlē "Canucks" zaudējumā NHL spēlē. Šilovs paliek rezervē

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: Justs Kravalis/TVNET GRUPA

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien rezultatīvi piespēlēja viņa un Artūra Šilova pārstāvētās Vankūveras "Canucks" zaudējumā savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Canucks" mājās ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) zaudēja Dalasas "Stars", kas svinēja sesto panākumu pēc kārtas.

Bļugers 28.minūtē rezultatīvi piespēlēja Džonatanam Milleram komandas vienīgo vārtu guvumā.

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 14 minūtes un 37 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus, nopelnot četras soda minūtes, otrā noraidījuma laikā 57.minūtē Džeimijam Bennam gūstot uzvaras vārtus, kā arī uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem.

Šilovs palika rezervē, bet Keisijs Desmits mājinieku vārtos tika galā ar 31 no 33 metieniem, pēdējo ripu Džeisonam Robertsonam raidot tukšos mājinieku vārtos.

Viesiem trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Rope Hincs, pa diviem - Robertsons, Benns (abiem pa 1+1) un Džo Pavelskis (0+2).

"Canucks" ar 98 punktiem 73 spēlēs ieņem otro vietu Rietumu konferencē, bet "Stars" ar 101 punktu 74 spēlēs ir izvirzījusies pirmajā vietā.

Nākamo maču "Canucks" aizvadīs svētdien savā laukumā ar Anaheimas "Ducks".