Liepājā vīrieti tur aizdomās par vairākiem uzbrukumiem

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Shutterstock

Valsts policija ir nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai lietu pret kādu vīrieti, kurš Liepājā uzbrucis vairākiem līdzcilvēkiem.

Pagājušā gada 30.novembra rītā Valsts policija saņēma informāciju, ka Graudu ielā noticis laupīšanas mēģinājums - vīrietis centies sievietei no rokām izraut somiņu. Noskaidrojot uzbrucēja pazīmes, viņš tika aizturēts un pret vīrieti sākts kriminālprocess.

Izmeklēšanas laikā tika iegūta informācija, ka vīrietis Graudu ielā uzbrucis vēl vienai sievietei, tāpēc policija lūdza tiesu piemērot vīrietim apcietinājumu.

Tāpat izmeklēšanā tika noskaidrots, ka pagājušā gada 29.augustā Liepājā, Pļavu ielā, aizdomās turētais iespēra ar kāju automašīnai un nolauza atpakaļskata spoguli, bet 20.septembrī sadzīves konflikta laikā Lielajā ielā viņš pagrūdis sievieti, kā rezultātā viņai nodarīti miesas bojājumi.

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par vidēja smaguma miesas bojājumu tīšu nodarīšanu, par svešas mantas tīšu bojāšanu un par laupīšanas mēģinājumu. Krimināllietas materiāli nodoti prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai.

Bargākais sods par šādiem noziedzīgiem nodarījumiem ir brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu