Sirskis: Krievijas karaspēks iestidzis ielu kaujās par Vovčansku

LETA
Ukrainas armijas virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis.
Ukrainas armijas virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis. Foto: VALENTYN OGIRENKO/REUTERS

Harkivas apgabalā Krievijas karaspēks pilnībā iestidzis ielu kaujās par Vovčansku, sociālajā tīklā "Facebook" 23. maijā pavēstīja Ukrainas Bruņoto spēku virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis.

"Turpinu savu darbu Austrumu frontes daļās. Pēc pirmajiem nebūtiskajiem panākumiem uzbrukuma kauju gaitā Harkivas apgabalā ienaidnieks pilnībā iestidzis ielu kaujās par Vovčansku un ir cietis ļoti smagus zaudējumus triecienvienību personālsastāva rindās," situāciju raksturoja Sirskis.

"Šobrīd ienaidnieks no dažādiem virzieniem pārsviež rezerves, cenšoties atbalstīt aktīvās trieciena darbības, bet nesekmīgi," norādīja virspavēlnieks.

"Lipcu rajonā ienaidnieks arī cietis būtiskus zaudējumus, pārgājis aktīvā aizsardzībā, veic mīnēšanu un uguns triecienus mūsu karaspēka pozīcijām," viņš piebilda.

"Visintensīvākās un sīvākās kaujas noris Pokrovskas un Kurahoves virzienos. Ienaidnieks cenšas pārraut mūsu aizsardzību šaurā frontes sektorā starp Staromihailivku un Berdičiem, veicot uzbrukuma un trieciena darbības ar vispieredzējušākajām vienībām," norādīja Sirskis.

Arī citos virzienos ir nemierīgi, bet kaujas darbību intensitāte un biežums tur ir krietni mazāks, viņš piebilda.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu