Krimā atkal nogranduši sprādzieni

Apollo.lv
Foto: @Heroiam_Slava/"X"

25. maija rītā Krievijas okupētās Krimas pussalas Eipatorijas un Novofedorivkas rajonos nogranduši sprādzieni, vēsta Ukrainas ziņu aģentūra "UNIAN".

Saskaņā ar "Telegram" kanālu "Krimas vējš", sestdienas rītā dzirdēti sprādzieni Eipatorijā, bet virs Novofedorivkas pacēlušies dūmi.

Novofedorivkā Krimas rietumos atrodas lidlauks "Saki", kuros izvietots Krievijas Gaisa spēku 43. iznīcinātāju pulks. Šī vienība aprīkota ar "Su-24" bumbvedējiem un "Su-30" iznīcinātājiem. 

Vienlaikus kanāls ziņo, ka sprādzieni Novofedorivkā varētu būt saistīti ar ugunsgrēku kādā mājsaimniecībā. Tāpat sniegta informācija, ka pie Eipatorijas deg privātmājas, to sprādzienus izraisījusi gāze.

Jau ziņots, ka ceturtdienas vakarā Ukraina ar raķetēm apšaudījusi Krimu, un sprādzieni bija dzirdami vairākās Krievijas okupētās Ukrainas pussalas pilsētās, platformā "Telegram" vēsta vietējie kanāli. 

Abu pušu avoti ziņo par atšķirīgiem ukraiņu trieciena rezultātiem, bet pašu trieciena faktu nenoliedz.

Pie Aluštas, Krimas dienvidaustrumu krastā, triecienā iznīcināts krievu militārais sakaru mezgls, vēsta ukraiņu un Krimas tatāru partizānu kustības "Telegram" kanāls ATEŠ.

Ukraiņu "Telegram" kanālā "Krimskij veter" ("Krimas vējš") publicēts video, kurā redzams trieciens netālu no Aluštas.

Trieciens veikts armijas daļai Semidvirjā, uz ziemeļiem no Aluštas.

"Sprādzieni bija dzirdami teju visos Krimas rajonos, daudzviet centās strādāt krievu pretgaisa aizsardzība, bet tās darbs nebija pārāk efektīvs," norāda "Krimskij veter".

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu