Latvijas motokrosisti PČ posmā Lielbritānijā aiz pirmā divdesmitnieka (2)

Latvijas motobraucējs Augusts Justs («Latvija Elkšņi Honda») svētdien ieņēma 29. vietu pasaules čempionāta motokrosā 13.posmā - Lielbritānijas «Grand Prix» - prestižākajā MX1 klasē.

Pirmajā braucienā Latvijas sportists 31 braucēja konkurencē ieņēma 28. vietu, bet otrajā braucienā Justs finišēja priekšpēdējā, 28. pozīcijā, kas viņam kopvērtējuma punktus nedeva.

Šajā posmā jau atkal uzvarēja pazīstamais itālis Antonio Kairoli, kurš bija ātrākais abos braucienos.

Tikmēr MX2 klasē 25. vietu izcīnīja Roberts Justs, nopelnot vienu kopvērtējuma ieskaites punktu. To viņš ieguva par 20. pozīciju pirmajā braucienā, bet otrajā braucienā R.Justam 21. vieta.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 13 posmiem MX1 klasē Matīss Karro ar 112 punktiem ieņem 16. vietu, A.Justs ar 30 punktiem atrodas 27. pozīcijā, Toms Macuks («Rodeo»), kurš arī traumas dēļ šosezon vairs nevarēs braukt, ar trim punktiem ieņem 51. vietu, bet Dāvis Līvs («MX Moduls») ticis pie diviem punktiem, kad šobrīd dod 58. vietu.

Savukārt MX2 klasē pašlaik Dāvis Ivanovs («Riga Motocross Team») ar 13 punktiem ieņem 32. vietu, bet R.Justs ar desmit punktiem atrodas 35. pozīcijā.