Masaļskim 30 atvairīti metieni un zaudējums «bullīšos»

KHL regulārās sezonas spēlē šodien Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra» viesos ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Jekaterinburgas «Avtomobilist».

Latvijas izlases pamatvārtsargs pamatlaikā un papildlaikā kopumā atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem.

Pirmās trešdaļas 9. minūtē Viktors Kalačiks atklāja spēles rezultātu, bet otrā perioda 15. minūtē Aleksandrs Guļavcevs otrreiz pārspēja Masaļski. Tomēr pēdējās 20 mača minūtēs «Jugra» ar Jevgeņija Muratova un Dmitrija Altarjova pūlēm spēja panākt izlīdzinājumu.

Papildlaika beigās abas komandas varēja izraut uzvaru, tomēr mača liktenis izšķīrās «bullīšos», kuros prasmīgāki izrādījās mājinieki. Masaļskis spēja neitralizēt vienu no trim «Avtomobilist» pēcspēles metieniem.

30 gadus vecajam Masaļskim šī bija septītā spēle šajā sezonā. Latviešu vārtsargs šosezon vidēji mačā ielaidis 3,42 ripas un atvairījis 89,2% pretinieku metienu.

«Jugra» ar 35 punktiem 18 spēlēs ieņem augsto 3. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.