Masaļskim lieliska spēle, «Jugra» panāk izlīdzinājumu sērijā

Latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra» Gagarina kausa pirmās kārtas sērijas otrajā mačā viesos ar 2:1 pārspēja Magņitogorskas «Metallurg», izlīdzinot rezultātu sērijā 1-1.

Latvijas izlases pamatvārtsargs šajā mačā atvairīja 37 no 38 Magņitogorskas hokejistu metieniem.

Spēles 30. minūtē Ivans Hlincevs izvirzīja «Jugra» komandu vadībā, bet pēc piecarpus minūtēm Sergejs Fjodorovs pārspēja Masaļski. Uzvaras vārtus mača 48. minūtē viesu labā guva Aleksejs Pepeļajevs.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē Masaļskis palika rezervē, bet «Jugra» piedzīvoja zaudējumu ar 2:4.