Ceļa malā atrod nošautu juristu un viņa dzīvesbiedri; aizturēts vīrieša dēls

FOTO: Reuters/Scanpix

Svētdien, 5.augusta rītā ceļa posmā Aknīste-Subate automašīnā atrasts vīrieša un sievietes līķis ar šautām brūcēm, portālam «Apollo» pavēstīja Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne.

[Papildināts!]

Laizāne informē, ka automašīnā LUAZ Ilūkstes novada, Prodes pagastā, minētajā ceļa posmā, atrasts 1960.gadā dzimušās sievietes līķis ar šautām brūcēm kaklā un vēdera rajonā, bet netālu no automašīnas atrasts vietējā iedzīvotāja, 1959.gadā dzimuša vīrieša līķis ar šautām brūcēm krūšu kurvī.

Portāls «D-fakti» vēsta, ka automašīna piederējusi juristam un lauku māju īpašniekam Viktoram Brūverim.

Portāls vēsta - Brūvera kolēģi pastāstīja, ka nekādu lietu, kuras būtu saistītas ar biznesu vai korupciju, viņam nebija, pats ar to arī nenodarbojās. Tiesā vairākkārt aizstāvēja maznodrošināto intereses. Daugavpilī kļuva pazīstams kā Vienības ielas 25 nama iedzīvotāju pārstāvis – viņi pretojās autostāvvietas būvniecībai zem mājas logiem.

Aknīses novada domes priekšsēdētāja Ingrīda Vendele aģentūrai BNS apstiprināja, ka nogalinātais ir Aknīstes novada domes juriskonsults Viktors Brūveris.

Laizāne informē, ka uzsāktajā kriminālprocesā nekavējoties tika sākta izmeklēšana, veiktas visas neatliekamās izmeklēšanas darbības un meklēšanas pasākumi, kuru rezultātā tajā pašā dienā Kriminālpolicijas darbinieki, uz aizdomu pamata par šī sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu, aizturēja 1986.gadā dzimušo vīrieti.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētais ir nošautā vīrieša dēls.

Turpinot izmeklēšanu, policijas darbinieki atsavinājuši dažādus šaujamieročus, nozīmētas vairākas ekspertīzes. Aizturētais savu vainu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā atzīst.

Pašreiz viņš atrodas īslaicīgas aizturēšanas vietā un tuvākajā laikā tiesa lems par drošības līdzekļa (apcietinājuma) piemērošanu.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu (pēc Krimināllikuma 118.panta - slepkavība sevišķi pastiprinošos apstākļos).

Uz augšu