Olainē darbojušies divi uzbrucēji: notikumu gaita

FOTO: Foto:Reutres/Scanpix

Olainē pēdējā laikā uzdarbojušies divi uzbrucēji, liecina Valsts policijas «Facebook» mājas lapā publicētā informācija.

Olainē aizturēja

Svētdienas vakarā aptuveni divu stundu laikā Olainē dažādās vietās uz ielas tika sadurti seši cilvēki. Uz pilsētu nekavējoties izbrauca ievērojami policijas spēki un, ņemot vērā situācijas nopietnību, arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis un Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Operatīvā darba laikā policijas darbinieki noskaidroja, ka pirms dažām dienām Olainē noticis vēl cits uzbrukums, kurā cietis kāds vīrietis, kurš toreiz nebija vērsies policijā. Iespējamais uzbrucējs tika noskaidrots un sākotnēji bija aizdomas, ka viņš veicis arī sešus uzbrukumus 16. decembra vakarā.

Taču tā kā netika gūti pietiekami pierādījumi, ka vīrietis ir saistīts arī ar svētdienas uzbrukumiem, policisti Olainē turpināja strādāt pastiprinātā režīmā. Izmeklēšanas laikā tika pārbaudīta ikviena informācijas druska, ko izmeklētājiem izdevās iegūt un izmeklēšanā iesaistījās Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki no Rīgas.

Izmeklēšanas rezultātā pirmdienas vakarā neilgi pirms 20 policistiem izdevās aizturēt 1966. gadā dzimušu vīrieti, par kuru šobrīd likuma sargiem nav šaubu, ka viņš ir saistīts ar svētdienas vakara uzbrukumiem.

Pateicoties pastiprinātā režīma darbam, policistiem izdevās novērst citus iespējamos noziegumus, ko aizdomās turētais varētu būt izdarījis, ja netiktu aizturēts.

Lai gan sabiedrībā pirmdien izplatījās informācija, ka no dūrēja dienas laikā ir cietuši vēl citi cilvēki, policija var apstiprināt, ka tas neatbilst patiesībai un iedzīvotāji var justies droši par sevi un saviem tuviniekiem, jo aizdomās turētā persona ir aizturēta.

Uz augšu