T 27.01.2021.

Nordea Rīgas maratons aicina piebiedroties brīvprātīgo palīgu komandai

FOTO: Publicitātes foto.

Nordea Rīgas maratons izsludina pieteikšanos brīvprātīgo palīgu komandai sadarbībā ar «Rīga 2014» brīvprātīgo programmu. Ikgadējā Nordea Rīgas maratonā 19.maijā un skrējiena sagatavošanas darbos arī šogad iesaistīsies vairāki simti brīvprātīgo, kuru līdzdalība ir neatsverams atbalsts pilsētas maratona organizēšanā. 

«Lai veiksmīgi organizētu lielus publiskus pasākumus brīvprātīgo un sabiedrības līdzdalība ir īpaši nozīmīga. Mēs turpinām pērn uzsākto lielisko sadarbību ar Nordea Rīgas maratonu, lai ar brīvprātīgo aģentu palīdzību sekmētu tik vērienīga, starptautiska un pozitīva pasākuma norisi. Zināmu atbildību brīvprātīgajiem šoreiz uzliek arī fakts, ka 2013.gada maratons savā ziņā būs kā ģenerālmēģinājums 2014.gadam, kad Nordea Rīgas maratons un tā ietvaros notiekošais «Brīvības skrējiens» kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas sastāvdaļu,» stāsta «Rīga 2014» brīvprātīgo programmas vadītājs Ints Teterovskis.

Nordea Rīgas maratons un «Rīga 2014» brīvprātīgo programma aicina visus, kuriem interesē sports un pasākumu organizēšanas pieredze, pievienoties brīvprātīgo komandai. Brīvprātīgie iesaistīsies dažādos ar organizēšanu saistītos darbos laika posmā no 13.-19.maijam, palīdzot pasākuma dalībniekiem, veidojot pasākuma atmosfēru un liekot ikvienam dalībniekam justies īpaši. Paši brīvprātīgie, savukārt, varēs izbaudīt, ko nozīmē piedalīties starptautiska mēroga sporta pasākuma organizēšanā.

Pieteikties brīvprātīgo darbam var Eiropas kultūras galvaspilsētas portālā «Rīga 2014»

  • «riga2014.org» sadaļā «Piedalies!».
Redaktors iesaka