«Borussia» ielaiž divus vārtus, tomēr iekļūst Čempionu līgas finālā (20)

Par UEFA Čempionu līgas pirmajiem finālistiem otrdienas vakarā kļuva Vācijas kluba Dortmundes «Borussia» futbolisti.

Pusfināla atbildes spēlē «Borussia» izbraukumā ar 0:2 piekāpās Madrides «Real», bet divu spēļu summā Vācijas klubs bija pārāks ar 4:3.

Abas komandas spēlēja atklātu futbolu un radīja gana daudz vārtu gūšanas momentu, taču atšķirībā no pirmā mača Dortmundē otrdienas vakarā šoreiz vārtu birumu neizdevās sagaidīt. Pirmos vārtus laukuma saimnieki guva tikai mača 83. minūtē, kad Romānu Vaidenfelleru pārspēja «Real» franču uzbrucējs Karims Benzemā., bet 2:0 mājinieku labā 88. minūtē panāca Serhio Ramoss. Atlikušajā laikā «Real» centās gūt vēl vienus vārtus, kas nodrošinātu uzvaru divu spēļu summā, tomēr «Borussia» panākumu nosargāja.

Trešdienas vakarā notiks otra pusfināla atbildes spēle, kurā «FC Barcelona» savā laukumā centīsies atspēlēties no 0:4 zaudējuma viesos Minhenes «Bayern» komandai.

UEFA Čempionu līgas finālmačs šogad risināsies 25. maijā Vembija stadionā Londonā.