Mazās Eiprilas pazušana: atklājas šokējošas detaļas

FOTO: Foto:AFP/Scanpix

Šodien notikušajā tiesas sēdē Lielbritānijā restaurēti baisie notikumi, kas risinājušies dienā, kad tika nolaupīta mazā Eiprila Džonsa.

Eiprilas nogalināšanā vainotais Marks Bridžers apgalvo, ka notriecis meitenīti, bet neatceroties, ko izdarījis ar viņas mirstīgajām atliekām.Viņš noliedz, ka būtu meitenīti nolaupījis, seksuāli izmantojis un nogalinājis, vēsta britu mediji.

Eiprila tika nolaupīta 2012.gada 1.oktobrī īsi pēc 7 vakarā, kad viņa mājas priekšā spēlējās ar draudzeni. Zvērinātajiem šodien notikušajā tiesas sēdē tika rādīti veikalu, banku un biroju videonovērošanas kameru fiksētie videomateriāli, ar kuru palīdzību noskaidrots, ko Bridžers darīja pirms meitenes nogalināšanas.

Tie liecina, ka iepriekšējā dienā Bridžers lielā daudzumā pircis alkoholiskos dzērienus. Izmeklēšanā noskaidrots, ka slepkavības dienā Bridžers skatījies bērnu pornogrāfiju un sociālās saziņas tīklā «Facebook» sūtījis vēstules sievietēm, piedāvājot intīmus sakarus.

Bridžera vasarnīcā atrastas bērna galvaskausa atlūzas un asins traipi, kuru DNS sakrīt ar Eiprilas DNS. Policija atradusi asins traipus dzīvojamā istabā, koridorā un uz vannas istabas durvīm, kā arī uz veļas mašīnas un dušas aizkariem. Bērna kaulu pēdas atrastas arī Bridžera vasarnīcas kamīnā.

Tiek pieļauts, ka savainotā Eiprila nomesta pie kamīna, kur nomirusi, tad viņas mirstīgās atliekas iemestas kamīnā, sadedzinātas, bet vēlāk izmestas melnā atkritumu maisā. Bridžers pamatīgi nopūlējies, lai slēptu pēdas.

Neilgi pēc septiņiem, kad Eiprila tika redzēta pēdējo reizi, Bridžera automašīna «Land Rover» videomateriālos redzama traucamies viņa vasarnīcas virzienā, kur arī visticamāk notikusi slepkavība.

Jau ziņots, ka britu likumsargi 23.aprīlī paziņoja, ka pārtrauc pirms teju septiņiem mēnešiem pazudušās, piecus gadus vecās meitenītes Eiprilas Džonsas meklēšanas darbus

Eiprila Džonsa pēdējo reizi redzēta 2012.gada 1.oktobrī, vizinoties ar savu velosipēdu.

Nedēļu pēc meitenītes pazušanas policija arestēja 47 gadus veco Marku Bridžersu, kurš pirms tam bija pazīstams ar Eiprilas ģimeni.

Uz augšu