Dziedātāja Marija Naumova izdod DVD «Pusnakts Parīzē»

FOTO: Publicitātes foto

Atzīmējot 20 radošās darbības gadus, dziedātāja Marija Naumova sava talanta cienītājiem sarūpējusi pārsteigumu – īpašu DVD,  kurā iemūžināts viņas pagājušās vasaras koncerts «Pusnakts Parīzē».

Jaunais DVD nav vienkāršs koncerta ieraksts. Tas ir izjusts un juteklisks muzikāls stāsts par pasaulē romantiskāko pilsētu, mīlestību, skumjām, ilgām un sapņiem. Diskā apkopotas liriskākās un skaistākās franču melodijas, kurām neatkārtojamu un valdzinošu skanējumu piešķir Vidzemes kamerorķestris un īpašie viesi - franču mūziķi Fransua Parizi (Francois Parisi), Tonijs Bonfils (Tony Bonfils) un Samijs Dosa (Samy Daussat).

«Pēc pagājušajā gadā veiksmīgās koncerttūres, kad lielā pieprasījuma dēļ mums nācās rīkot pat papildkoncertus, sapratu, ka «Pusnakti Parīzē» ir jāiemūžina DVD. Šī ir sava veida dāvana maniem klausītājiem un arī pašai sev. Franču mūzika un kultūra mani ir saistījusi vienmēr, tāpēc esmu laimīga, ka man ir izdevies vismaz nelielu daļu no tās atvest arī uz Latviju un iepazīstināt manu klausītāju,» atklāj Marija Naumova.

Ar DVD starpniecību ikvienam būs iespēja doties sava veida romantiskā pastaigā pa Parīzi un ieraudzīt to dziedātājas acīm. Koncerta ieraksts ir papildināts ar interesantiem mūziķu video stāstiem, kas ļauj iepazīt un izprast franču mūzikas eleganci un šarmu. Visu notiekošos būs iespējams vērot ar latviešu, krievu vai angļu valodas subtitriem.

Jaunais DVD «Pusnakts Parīzē» tirdzniecība nonāks jau nākamnedēļ un būs nopērkams lielākajos mūzikas veikalos un tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Dziedātāja saka lielu paldies visiem, kuri piedalījās šajā projektā, īpaši – DVD atbalstītājiem – kompānijai «Amitours», «Pernod Ricard Latvia», restorānam «Gardenia», tipogrāfijai «Ulma» un Dzintaru koncertzālei. Kā arī informatīvajiem atbalstītājiem radio SWH un SWH+, laikrakstam «Subbota», žurnālam «Ļubļu» un portālam «Inbox.lv».

Šobrīd dziedātāja aktīvi strādā pie savas jaunās koncertprogrammas, kura dienas gaismu ieraudzīs jau šajā augustā koncertos Valmierā, Jelgavā un Jūrmalā, «Dzintaru koncertzālē». Jaunā programma šobrīd vēl tiek turēta noslēpumā, taču viens ir skaidrs – dziedātāja pārsteigs; M. Naumovas talanta cienītājiem viņu būs iespēja redzēt pavisam citā gaismā.

DVD «Pusnakts Parīzē» producents SIA «Sinkopa», izdod «Baltic Records Group».

Uz augšu