Džilindžers aktrisēm norādot, kad drīkst ieņemt bērnus

Dailes teātra mākslinieciskais vadītājs Dž.Dž.Džilindžers uzrunā teātra kolektīvu pirmajā jaunās sezonas sanāksmē.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

«Esiet atsaucīgas un mēģiniet visu sakārtot tā, lai tas notiek vasarā,» par pieņemamāko bērna ieņemšanas laiku Dailes teātra aktrisēm jaunās sezonas pirmajā sanāksmē nopietni pavēstījis teātra galvenais režisors Dž.Dž.Džilindžers, lasāms jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā.

Džilindžers skaidrojis, ka pirmā lieta, ko mākslinieciskais vadītājs darot, kad pēc vasaras pirmajā dienā atnākot uz teātri - pārlaižot acis aktrišu vēderiņiem. Tas tādēļ, lai zinātu, vai grūtā, sūrā, skrupulozā darba izveidotais plāns neesot jākoriģē.

«Izskatās, ka šogad esam sviekā tikuši cauri,» šogad Džilindžers varot atviegloti nopūsties.

Režisors gan steidzies piebilst, ka viņam esot milzīgs prieks par katru mazuli - tas taču esot vēl viens skatītājs vairāk!

«Taču šoreiz viss ir kārtībā, kādu laiku varam turpināt dzīvot mierīgi. Esiet atsaucīgas un iejūtīgas un mēģiniet šo lietu sakārtot tā, lai viss notiek vasarā,» par pieņemamāko bērna ieņemšanas laiku informējis režisors. «PDz» vēsta, ka to pavadījušas teātra kolektīva stiprā dzimuma pārstāvju ovācijas.

Šķiet Džiļa norādēm sekojusi arī viņa dzīvesbiedre - aktrise Elīna Dzelme. Pāra meitiņa Hanna pieteikusies 2011. gada vasaras beigās un pasaulē nākusi 2012. gada 2.jūlijā. Tas Elīnai ļāvis jau divus mēnešus pēc dzemdībām atsākt darba gaitas teātrī.

Uz augšu