Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Parisa Hiltone vēlas kļūt par Šveices pilsoni

FOTO: AP/Scanpix

Amerikāņu viesnīcu impērijas mantiniece Parisa Hiltone paziņojusi, ka vēloties kļūt par Šveices pilsoni. Hiltone saņēmusi uzturēšanās atļauju, lai ar savu partneri varētu dzīvot Švīces kantonā, ko daudzi izvēlas par dzīvesvietu zemo nodokļu dēļ.

34 gadus vecā Hiltone pirms divām nedēļām reģistrēja savu dzīvesvietu Švīces kantonā. Viņa dzīvo lepnā savrupmājā ar savu partneri, 39 gadus veco austriešu uzņēmēju Tomasu Grosu.

Intervijā vācu valodā iznākošajai avīzei «Blick» Hiltone slavēja savu jauno dzīvesvietu. «Es šajā valstī mīlu visu,» viņa teica. «Cilvēki ir tik jauki, ēdiens ir lielisks un ainavas skaistas!»

Hiltones un Grosa attiecības aizsākās Kannu kinofestivālā pagājušā gada maijā. Sākumā viņa apmeklēja Šveici kā tūriste, bet novembrī ieguva ilgtermiņa uzturēšanās atļauju.

«Blick» norāda, ka tas esot Hiltones pirmais solis ceļā uz Šveices pases iegūšanu. «Es gribu būt šveiciete. Es smagi strādāju, esmu apņēmīga un organizēta. Man ir laba sirds un pozitīvas gaidas no dzīves,» izdevumam stāstīja Hiltone.