Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ellija Goldinga par mata tiesu izglābusies no nāves

FOTO: Reuters/Scanpix

Dziedātāja Ellija Goldinga izglābusies no noslīkšanas Norvēģijā, kad mašīna, kurā viņa atradusies, ielūzusi ezerā.

Dziedātāja publicējusi fotogrāfiju, kurā redzams, kā viņas džips grimst ezerā pēc ielūšanas tajā. Goldinga piebildusi, ka gandrīz pati noslīkusi kopā ar automašīnu.

Fotogrāfiju, kurā redzams ledū ielūzušais džips uz zvaigžņotas debess fona, publicējis arī Goldingas Eiropas koncerttūres fotogrāfs Konors Makdonels.

Viņš stāstīja, ka sākumā vienojies ar dziedātāju šo fotogrāfiju nepublicēt, bet beigās abi izlēmuši, ka «stāsts ir pārāk traks, lai ar to nedalītos».

«Fotogrāfija uzņemta pirms vairākām nedēļām, kad bijām Norvēģijā. Tas brīdis, kad mīnus 25 grādos piķa melnā tumsā nekurienes vidū Norvēģijā tavs auto ielūst ledū ezera vidū un tev ir jāevakuējas caur jumtu. «Ak nē, mēs esam iekšā,» bija mana pirmā doma. Otrā bija, ka jāuzņem fotogrāfijas. Mēs bijām automašīnas priekšā, kura šajā fotogrāfijā jau ir zem ūdens. Pēc pāris minūtēm visa automašīna bija pazudusi zem ūdens un ledus uz visiem laikiem,» savu pārdzīvojumu raksturoja fotogrāfs.

Makdonels ceļo kopā Goldingu viņas Eiropas koncerttūrē, kura noslēgsies martā Londonā.