C, 23.03.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: Izskanējuši Galantes un draugu koncerti «Ziemassvētku prelūdija»

Apollo.lv
Foto: Izskanējuši Galantes un draugu koncerti «Ziemassvētku prelūdija»
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Mix Media Group, Māris Morkāns

Sestdien, 17. decembrī, Rīgas Domā divos koncertos izskanējusi koncertprogramma Ziemassvētku prelūdija ar pasākuma iedvesmotājas – lieliskā soprāna Ineses Galantes un viņas uzaicinātu izcilu Latvijas klasiskās skatuves mākslinieku dalību. 

Ziemassvētku sajūtu gammu kopā ar operdziedātāju Inesi Galanti koncertos veidoja kontrtenors Sergejs Jēgers, ērģelniece Kristīne Adamaite un pianists Andrejs Osokins. Veicinot jaunākās paaudzes mūziķu izaugsmi, līdzās pieredzes bagātajiem māksliniekiem Ineses Galantes fonds bija aicinājis koncertēt arīdzan talantīgus jauniešus – pianistu Andreju Feldmani jaunāko, konkursa Ineses Galantes talanti laureātu, čellistu Silvestru Juri Kalniņu un divpadsmitgadīgo vijolnieku Daniilu Bulajevu. Par Ziemassvētku noskaņu rūpējās Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Koncertprogrammu veidoja Dž. Verdi un Dž. Rosīni operu ārijas, J.S Baha u.c. klasiķu kompozīcijas, izskanēja visā pasaulē klausītāju iemīļotais E.L. Vēbera Rekviēma Pie Jesu, kā arī neparasts Verdi Rekviēma Recordare atskaņojums – tajā mecosoprānam komponēto partiju duetā ar Inesi Galanti izpildīja kontrtenors Sergejs Jēgers.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu