Puzikovs klipu jaunajai dziesmai uzfilmējis ar savu viedtālruni

FOTO: Publicitātes foto

Nikolaja Puzikova pēdējo gadu veiksmīgāko dziesmu producents Dj Dween (Kaspars Dvinskis) dziedātājam piedāvāja kopīgi ierakstīt jaunu dziesmu un šoreiz būt ne vien dziesmas izpildītājam, bet mēģināt radīt arī dziesmas tekstu. Tas arī veiksmīgi tagad ir realizēts dziesmā «Ir labi te». Dziesmas melodijas veidošanās līdzdarbojies līdz šim lielākā Nikolaja hita «Dievs tevi mīl» mūzikas autors Artūrs Palkevičs, «Apollo» informē «Mikrofona ieraksti».

Dziesmas video ar viedtālruni uzfilmējis pats Nikolajs laikā, kad ar savu draudzeni Anniju atpūties Spānijā. «Dziesma ir par to, ka labi ir tur, kur mēs esam kopā ar saviem mīļotajiem. Video atspoguļo ceļojumu Maljorkā un visu to, ko piedzīvoju, būdams uz lielākās Spānijas salas pašā Vidusjūras sirdī. Tas ir mans pirmais pašu spēkiem nofilmētais videoklips. Klipu montēt uzticēju producentam Dween. Domāju izdevās godam. Videoklipa galvenās lomas atveidotāja ir mana draudzene Annija. Tā ir viņas debija mūzikas video,» savu veikumu komentē Puzikovs.

Kā zināms, pērnā gada nogalē klajā nāca Nikolaja pirmā ierakstu kolekcija «Te nu es esmu», bet albuma tituldziesma vēl tagad ir vairāku radiostaciju aktīvajās rotācijās. Visi, kam patīk saulaina latviešu popmūzika, var satikt Nikolaju daudzajos vasaras festivālos un pilsētu svētkos.

Uz augšu