Šlesera iztaujāšana par oligarhiem - soloizrāde

Bijušais politiķis Ainārs Šlesers

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Bijušais politiķis Ainārs Šlesers uzskata, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadības pārstāvju apgalvojumi 2011. gadā par «oligarhu lietā» notikušajiem noziegumiem liecina, ka «principā tiesa» pret viņu bija notikusi publiski jau tolaik. To Šlesers šodien norādīja «Oligarhu lietas» parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē.

Šlesers pirmdien, 30. oktobrī, sēdē akcentēja, ka nav apstiprinājusies neviena epizode, ko tiesībsargājošās iestādes iesniedza 2011. gadā Saeimā saistībā ar lūgumu veikt kratīšanu politiķa īpašumā. Tāpēc viņš negatīvi novērtēja to, ka šīs lietas virzība arī esot novedusi pie Saeimas atlaišanas. 

Kā ziņots, parlamentārā izmeklēšanas komisija tika izveidota pēc tam, kad žurnāls «Ir» jūnijā publiskoja viesnīcā «Rīdzene» notikušās sarunas, kurās Šlesers, politiķis Aivars Lembergs («Latvijai un Ventspilij») un citas ietekmīgas amatpersonas kārtojušas biznesa un politikas lietas. Tvitera lietotāji pamanījuši, ka Šlesers komisijas sēdē piekopj zināmu taktiku- bijušais politiķis runā gari un plaši, taču uz uzdotajiem jautājumiem konkrētas atbildes nesniedz.

 

 

Uz augšu