Rīgas svētku laikā slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā un ierobežos satiksmi centra ielās

Satiksmes sastrēgums 13. janvāra ielā un stacijas laukumā. Ilustratīvs foto

FOTO: Evija Trifanova / LETA

Rīgas svētku laikā tiks slēgta satiksme 11.novembra krastmalā un būtiski ierobežos satiksmi arī citās pilsētas centra ielās, informē Rīgas dome.

Pirmie ierobežojumi stāsies spēkā jau rīt, 15.augustā. No plkst.20 līdz 20.augusta plkst.15 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11.novembra krastmalas paralēlajā ielā, posmā no Jaunielas līdz Poļu gātei, un Bīskapa gātē.

Tāpat no 15.augusta plkst.10 līdz 19.augusta plkst.20 tiks ierobežota visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Daugavas akvatorijā starp Vanšu tiltu un Akmens tiltu.

Jau no ceturtdienas, 16.augusta, plkst.5 līdz 20.augusta plkst.15 tiks slēgta transportlīdzekļu, kā arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu, satiksme 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Šajā laika posmā tiks slēgta arī 11.novembra krastmalai paralēlā iela, posmā no Jaunielas līdz Poļu gātei, un Bīskapa gāte, kā arī tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukumā, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

Vēl no 16.augusta plkst.9 līdz 19.augusta plkst.20 tiks slēgta satiksme uz AB dambja, bet no 18.augusta plkst.5 līdz 19.augusta plkst.20 - Reformācijas laukumā pie Sv.Pētera baznīcas no Kungu ielas puses.

Gājēju satiksme no 16.augusta plkst.9 līdz 19.augusta plkst.20 tiks slēgta uz AB dambja.

Aizliegts apstāties un stāvēt transportlīdzekļiem no 17.augusta plkst.20 līdz 19.augusta plkst.23 būs Kaļķu ielā, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

18.augustā no plkst.21 līdz plkst.24 tiks slēgta apgriešanās vieta 11.novembra krastmalā, virzienā uz Kaļķu ielu, bet 17.augustā no plkst.17 līdz plkst.23 tiks slēgta satiksme Ata ielā, posmā no ēkas Ata ielā 5 līdz Jāņa Asara ielai. Ierobežojumi neattieksies uz uzņēmumiem, kuri atrodas Ata ielas slēgtajā posmā.

Ierobežojumi apstāties un stāvēt transportlīdzekļiem noteikti arī 18.augustā no plkst.8 līdz plkst.23 Maskavas ielā, posmā no ēkas Maskavas ielā 8 līdz ēkai Maskavas ielā 12 (ielas labajā pusē), no 17.augusta plkst.7 līdz 20.augusta plkst.22 - laukumā pie Rīgas Kongresu nama, kā arī 18.augustā no plkst.11 līdz plkst.18 - ceļā uz Spilves lidostu.

18.augustā no plkst.12 līdz plkst.18 tiks aizliegts atrasties un tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Pilsētas kanālā, posmā no Rīgas Brīvostas ēkas līdz Latvijas Nacionālajam teātrim, 19.augustā no plkst.13 līdz plkst.19 tiks aizliegts atrasties un tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Pilsētas kanālā, posmā no Bastejkalna līdz Latvijas Nacionālajai operai, bet no 18.augusta plkst.21 līdz 19.augusta plkst.1 tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu. Kuģošanas līdzekļiem, kuriem piestātnes atrodas posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, būs jāatrodas nekustīgi piestātnēs.

Eksporta ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Muitas ielai satiksme tiks slēgta no 18.augustā plkst.7 līdz plkst.20. Ierobežojumi neattieksies uz transportlīdzekļiem, kuriem nepieciešams iekļūt un izkļūt no Rīgas pasažieru ostas.

Rīgas svētku laikā tiks aizliegta arī velorikšu, alus velosipēdu un zirgu pajūgu satiksme Vecrīgas teritorijā un 11.novembra krastmalā.

Kā ziņots, Rīgas svētku pasākumi pilsētā norisināsies šajā nedēļas nogalē - no 17.augusta līdz 19.augustam

Uz augšu