Gobzems pārliecināts, ka saņems pielaidi valsts noslēpumam

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Partijas "KPV LV" Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems pārliecināts, ka, ja viņam būs iespēja ieņemt premjera amatam, viņš saņems šim postenim nepieciešamo pielaidi valsts noslēpumam.

Politiķis uzsvēra, ka šajā jautājumā nav nekāda pamata uztraukumam.

Gobzems vērsa uzmanību, ka pat priekšvēlēšanu kampaņā, kad par viņu tika izteikti dažādi apvainojumi, neparādījās nekādi kompromāti. Tas jau vien liecinot, ka ar pielaides iegūšanu valsts noslēpumam nebūs nekādas problēmas, pauda politiķis.

Viņš skaidroja, ka līdz šim nebija prasījis piešķirt sev pielaidi valsts noslēpumam, jo advokāta darbā tam nav bijusi nepieciešamība.

Arī Jaunās konservatīvās partijas (JKP) izvirzītais premjera amata kandidāts Jānis Bordāns ir pārliecināts, ka viņam un JKP deleģētajiem ministriem pielaide darbam ar valsts noslēpumu tiks piešķirta un sarežģījumu šajā jautājumā nebūs.

Kā ziņots, šodien turpinās valdības veidošanas sarunas, kurās iniciatīvu uzņēmušās Jaunā konservatīvā partija un partija "KPV LV".

Valdības veidošana pagaidām rit piesardzīgi, un pēc pirmās sarunu dienas vēl nav iezīmējušās konkrētākas koalīcijas aprises.

Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem "Saskaņa" nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, "KPV LV" un JKP - pa 16, "Attīstībai/Par" un nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) - pa 13, Zaļo un zemnieku savienība - 11, bet "Jaunā Vienotība" - astoņas deputātu vietas.

Uz augšu