Gobzems ir pārliecināts, ka premjera nominācija pienākas "KPV LV"

Partijas "KPV LV" pārstāvis - premjera amata kandidāts Aldis Gobzems.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Ministru prezidenta amata nominācija pienākas partijai "KPV LV" , intervijā Latvijas Radio šādu pārliecību pauda partijas "KPV LV" premjera amata kandidāts Aldis Gobzems.

Viņš skaidroja, ka "KPV LV" vēlēšanās ir ieguvusi visvairāk balsu starp centriskā, centriski labējā bloka partijām. Līdz ar to partija uzskata, ka aiz cieņas pret demokrātiju, premjera nominācija šobrīd pienākas "KPV LV".

Viņaprāt, "KPV LV" ir lielākais potenciāls izveidot valdību.

10

Vaicāts, vai tiek izskatīta iespēja strādāt kādas citas partijas vadītā Ministru kabinetā, Gobzems situāciju salīdzināja ar sportu, uzsverot, ka savs mērķis ir jāsaglabā visu spēles laiku.

"Ja sportists pieļaus, ka nevinnēs finālā, tad viņš arī paliks otrais. Mēs spēlējam ar uzvarētāja domāšanu," teica Gobzems, vairākkārt paužot pārliecību, ka valdību vadīs "KPV LV".

10

Gobzems nepieļāva situāciju, ka viņam varētu netikt piešķirta pielaide valsts noslēpumam, ko no potenciālajiem premjera amata kandidātiem sagaida Valsts prezidents.

Kā ziņots, Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc pagājušās nedēļas otrajā pusē notikušajām konsultācijām ar 13. Saeimā ievēlētajām partijām paziņoja, ka Ministru prezidenta amatam turpinās izvērtēt "Attīstībai/Par!" pārstāvja Arta Pabrika, Gobzema un Jaunās konservatīvās partijas pārstāvja Jāņa Bordāna kandidatūras.

Valsts prezidents sagaida, ka turpmākajā politisko partiju konsultāciju laikā tiks panākta vienošanās par vairākuma atbalstu vienam no šiem kandidātiem.

Aktuālākās ziņas