Butjankovs pārceļas uz "Jūrmalu"

Artjoms Butjankovs (no labās)

FOTO: Zane Bitere/LETA

Iepriekšējā sezonā Latvijas čempionāta bronzu izcīnījusī "Betsafe"/"Jūrmala" papildinājusi sastāvu ar pašmāju spēka uzbrucēju Artjomu Butjankovu, ar kuru pirms nepilnas nedēļas līgumu nepagarināja "VEF Rīga".

Butjankovam ar "VEF Rīga" komandu bija pārbaudes laika līgums līdz 31.oktobrim, taču pēc abpusējas vienošanās sadarbība netika turpināta.

"VEF Rīga" sastāvā Butjankovs laukumā izgāja deviņās oficiālās spēlēs. Četrās "OlyBet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas cīņās viņam vidēji 17,3 minūtēs 8,0 punkti un 6,5 atlēkušās bumbas, bet caurmērā piecās VTB Vienotās līgas spēlēs spēlētājs caurmērā 18,0 minūtēs atzīmējās ar 4,4 punktiem un 3,2 atlēkušajām bumbām.

Iepriekšējo sezonu Butjankovs pavadīja Krievijas superlīgas komandā Vladivostokas "Spartak Primorje". Pirms spēlēšanas Krievijā viņš pārstāvēja Liepājas komandu, 2016./2017.gada sezonā tiekot atzīts par Latvijas čempionāta visvairāk progresējušo spēlētāju.

Pirms pievienošanās Liepājas klubam Butjankovs trīs sezonas pārstāvēja "Ventspili", bet vēl pirms tam spēlēja arī "Valmieras" un "Barons kvartāls" komandās.

"Betsafe"/"Jūrmala" ar trim uzvarām astoņos mačos ieņem 11.vietu apvienotā čempionāta kopvērtējuma tabulā.

Uz augšu