S, 10.12.2022.

"900 sekunžu" tiešraidē ar deju uzstājas Valsts policijas kadeti

Apollo.lv
"900 sekunžu" tiešraidē ar deju uzstājas Valsts policijas kadeti
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šorīt, 3. decembrī, Latvijas policijas kadeti sagādāja pārsteigumu raidījuma "900 sekundes" skatītājiem un vadītājiem ar savu deju "Es izjāju prūšu zemi", kas kā akcija svētkos bija veltīts sociāla centra iemītniekiem.

Kā sarunā ar LNT raidījumu "900 sekundes" atklāj Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētājs Agris Galvanivskis, Valsts policijas koledža ik gadu rīko divus labdarības pasākumus. Vienā no tiem kadeti dodas uz dzīvnieku patversmi, savukārt otrā uz kādu pansionātu vai sociālo aprūpes centru.

"Šogad izvēlējāmies Ķekavu. Zinājām, ka mūsu koledžā ir daudz talantīgu kadetu, un gribējām pievērst uzmanību nemateriālām vērtībām, tādēļ izmantojām šo unikālo iespēju – dziedājām un dejojām," bilst Galvanivskis.

Video: Policijas koledžas kadeti ar deju "Es izjāju prūšu zemi" iepriecina Ķekavas pansionāta iemītniekus

Savukārt kadeti atklāj, ka abi ir dejotāji jau no bērnības. Lielā rezonanse pēc video publicēšanas abiem sagādājusi pārsteigumu.

Jau vēstīts, ka decembra sākumā sociālajos tīklos uzmanību izpelnījušies Valsts policijas kadeti, kuri ar deju iepriecinājuši Ķekavas sociālā aprūpes nama iemītniekus.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu